از زمانی که سفارش شما در سایت ثبت میشود، فاکتور رسمی برای شما صادر و اقدام به ارسال محصول میشود.

شیوه حمل:

برای ارسال درون شهری، بسته به نوع و حجم محصولات خریداری شده، با پیک موتوری و خودرو ارسال میشود.

در شهرهای دیگر ارسال از طریق باربری میباشد.

مدت زمان تحویل:

در شهر مشهد در همان روز سفارشات تحویل و در شهرهای دیگر بسته به مسافت شهرها از مشهد، به باربری ارسال میشوند که بین دو تا سه روز زمان بر میباشد.

سایر هزینه ها:

هزینه حمل در حالت عادی، به عهده مشتریان میباشد.

هود و گاز خریداری شده برای نصب و گارانتی هزینه جدا گرفته میشود.

تشریح روند مرجوعی کالای خریداری شده:

در صورتی که مشتریان سفارشی را ثبت کرده باشند و کالای خریداری شده به دست آنان رسیده باشد، تا یک هفته فرصت دارند در صورت تمایل یا نارضایتی شخصی از محصول، نسبت به مرجوع کردن آن اقدام کنند.

بدین منظور، باید به شماره ۰۹۹۱۵۳۱۱۶۹۸ پیامکی مبنی بر ((درخواست مرجوعی کالای خریداری شده به همراه شماره سفارش خود)) ارسال کنند تا به خواسته آنان رسیدگی شود.

لازم به ذکر است هزینه ارسال کالای مرجوعی به این مجموعه، به عهده مشتری میباشد.

هنگامی که کالای مرجوعی به بازرگانی میرزاده تحویل داده شد، این مجموعه متعهد میشود حداکثر تا دو روز کاری، از طریق درگاه بانکی، مبلغ پرداختی توسط مشتری را عودت دهد.

انصراف از خرید کالا:

در صورتی که مصرف کنندگان از سفارشی که ثبت کرده اند، منصرف شوند، میتوانند به شماره ۰۹۹۱۵۳۱۱۶۹۸ پیامکی مبنی بر ((درخواست انصراف از خرید به همراه شماره سفارش خود)) ارسال کنند تا به خواسته آنان رسیدگی شود.

در صورتی که مشتریان، در هنگام ثبت سفارش، مبلغی پرداخت کرده باشند، پس از انصراف از خرید، حداکثر تا دو روز کاری، از طریق درگاه بانکی، مبلغ آنان عودت داده خواهد شد.

تشریح روند مرجوعی کالای معیوب:

در صورتی که کالای خریداری شده، نقص فنی داشته باشد و معیوب بودن آن توسط نصاب مجاز احراز شده باشد، بازرگانی میرزاده متعهد میشود از طریق نصاب مجاز، این موضوع را پیگیری کند.

در صورتی که کالای معیوب، قابل تعمیر باشد، توسط نصاب مجاز تعمیر میشود و هزینه تعمیر آن، برعهده بازرگانی میرزاده میباشد.

در صورت قابل تعمیر نبودن، مشتری محترم، میتواند یک محصول جدید به عنوان جایگزین انتخاب کند و در غیر اینصورت، تمامی مبالغ پرداختی مشتری حداکثر تا دو روز کاری، از طریق درگاه بانکی، عودت داده خواهد شد و کالای معیوب از طریق سرویس حمل و نقل ، به این مجموعه مرجوع میشود.

لازم به ذکر است تمامی ارتباطات بین بازرگانی میرزاده و مصرف کننده از طریق نصاب مجاز میباشد.